Суперкубок Коломийського району з футболу — визначено володаря трофея

Спорт, Суспільство

Сьогодні на домашній «Пробій Арені» в Городенці відбувся матч за Суперкубок Коломийського району з футболу, у якому зустрілися ФК «Семенівка» та ФК «Довбушівець» (Печеніжин).


У напруженому та видовищному поєдинку перемогу з рахунком 3:1 здобув ФК «Довбушівець» (Печеніжин), ставши володарем Суперкубка Коломийського району.


Нагородження команд провели голова Коломийської районної асоціації футболу Тарас Яворський та заступник міського голови Тарас Колісник, які привітали футболістів із завершенням матчу, подякували за яскраву гру та побажали нових спортивних звершень.
Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 312