Суперкубок Коломийського району з футболу — визначено володаря трофея
Сьогодні на домашній «Пробій Арені» в Городенці відбувся матч за Суперкубок Коломийського району з футболу, у якому зустрілися ФК «Семенівка» та ФК «Довбушівець» (Печеніжин).
Пише Голос-Інфо з посиланням на Городенківську міську раду.
У напруженому та видовищному поєдинку перемогу з рахунком 3:1 здобув ФК «Довбушівець» (Печеніжин), ставши володарем Суперкубка Коломийського району.
Нагородження команд провели голова Коломийської районної асоціації футболу Тарас Яворський та заступник міського голови Тарас Колісник, які привітали футболістів із завершенням матчу, подякували за яскраву гру та побажали нових спортивних звершень.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 312


