У «Шегинях» виявили незадекларовані медичні препарати на 2,2 млн гривень
У пункті пропуску «Шегині» прикордонники 7 прикордонного Карпатського загону спільно з працівниками митниці, реалізовуючи інформацію, отриману від оперативних співробітників, виявили партію незадекларованих медичних препаратів.
Пише Голос-Інфо, посилаючись на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон
Під час огляду автомобіля Mercedes під керуванням 24-річного жителя Житомирської області правоохоронці виявили у багажному відділенні лікарські засоби, відомості про які були відсутні в митній декларації. Серед вилученого — 22 одиниці розчину для ін’єкцій та 89 шприц-ручок для ін’єкцій, що містять активні фармацевтичні речовини.
За словами водія, медичні препарати він перевозив із Польщі до Львова як посилку. Надалі товар планував відправити поштовим відправленням до Дніпра.
Орієнтовна вартість виявленої партії становить близько 2,2 мільйона гривень.
За фактом виявленого правопорушення складено відповідні матеріали.
Товар вилучено на склад митниці.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 132


