На Коломийщині рятувальники підняли тіло жінки з колодязя
25 червня о 06:05 до Служби порятунку надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги в селі Михальче Городенківської територіальної громади Коломийського району
До місця події було направлено рятувальників 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю встановлено, що в колодязі на території приватного господарства знаходиться тіло жінки 1957 року народження.
Для проведення аварійно-рятувальних робіт було додатково залучено відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення.
Рятувальники за допомогою спеціального спорядження провели роботи з підняття тіла загиблої з колодязя глибиною 27 метрів та передали його працівникам поліції.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 133


