На Коломийщині рятувальники підняли тіло жінки з колодязя

Суспільство
25 червня о 06:05 до Служби порятунку надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги в селі Михальче Городенківської територіальної громади Коломийського району


 До місця події було направлено рятувальників 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю встановлено, що в колодязі на території приватного господарства знаходиться тіло жінки 1957 року народження.


Для проведення аварійно-рятувальних робіт було додатково залучено відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення.


Рятувальники за допомогою спеціального спорядження провели роботи з підняття тіла загиблої з колодязя глибиною 27 метрів та передали його працівникам поліції.
Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 133