Випускниця ІФНМУ відкрила сучасний стоматологічний центр та розпочинає співпрацю з університетом

Суспільство
Досягнення випускників завжди є особливою гордістю Івано-Франківського національного медичного університету. Приємно спостерігати, як наші випускники професійно зростають, розвивають власну справу та водночас прагнуть бути корисними наступним поколінням майбутніх лікарів.


Пише Голос-Інфо з посиланням на пресслужбу ІФНМУ


18 червня ректор ІФНМУ професор Роман Яцишин, проректор зі стратегічного розвитку та інновацій Олександр Бульбук, декан стоматологічного факультету Олександр Бугерчук та директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Любомир Пелехан відвідали відкриття сучасного стоматологічного центру “Estet Studio Галини Макогон”, засновницею якого є випускниця стоматологічного факультету ІФНМУ Галина Макогон.
Новий стоматологічний центр є одним із найбільших та найсучасніших у регіоні. Клініка оснащена сучасним обладнанням та створює комфортні умови для надання високоякісної стоматологічної допомоги.
Галина Макогон – успішна випускниця ІФНМУ, відомий лікар-стоматолог та власниця стоматологічного бізнесу. Важливо, що вона висловила готовність ділитися своїм професійним досвідом і знаннями зі студентами стоматологічного факультету та лікарями-інтернами університету.
Під час візиту представники адміністрації університету ознайомилися з можливостями нового центру, обговорили перспективні напрями співпраці у сфері практичної підготовки здобувачів освіти, післядипломного навчання та професійного розвитку молодих фахівців.


У межах зустрічі ректор університету професор Роман Яцишин підписав договір про співпрацю між Івано-Франківським національним медичним університетом та стоматологічним центром “Estet Studio Галини Макогон”.
Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 212