Волейболісти з Надвірної вибороли срібло на Всеукраїнському ветеранському турнірі на Волині
20–21 червня на озері Святе у селі Чевель Волинської області відбувся турнір серед ветеранських команд з пляжного волейболу, присвячений Міжнародному Олімпійському дню.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Зіновія Андрійовича.
За перемогу боролися 10 команд із різних куточків України — Луцька, Ковеля, Львова, Харкова, Надвірної та інших міст. Надзвичайно приємно, що Надвірнянську громаду на цих змаганнях гідно представили наші спортсмени-ветерани: Михайло Буняк, Володимир Нагорний, Олег Ружило та Богдан Молодій.
Гордістю для всієї громади став успішний виступ команди у складі Михайла Буняка та Андрія Семенюка, які продемонстрували високу спортивну майстерність, волю до перемоги та здобули почесне друге місце, виборовши срібні нагороди турніру.
Очільник Надвірної подякував воїнам Збройних Сил України, завдяки мужності яких спортсмени мають можливість зустрічатися, змагатися та прославляти свої громади на всеукраїнському рівні.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.

Переглядів: 88


