У Коломиї розглянули заяви про виділення коштів на житло для захисників із двох громад
Сьогодні, 23 червня, під головуванням першої заступниці голови Коломийської районної державної адміністрації Любові Михайлишин відбулося чергове засідання профільної Комісії з розгляду заяв про призначення грошової компенсації для сімей загиблих (пропалих безвісти), померлих захисників та осіб з інвалідністю.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Коломийську районну державну адміністрацію
Підтримка ветеранів та забезпечення їхніх соціальних гарантій залишається одним із ключових пріоритетів у роботі органів державної влади на Прикарпатті.
Члени комісії детально вивчили два подання щодо призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення:
-
Одне подання було підготовлене Департаментом надання соціальних та адміністративних послуг Коломийської міської ради, інше — Отинійською селищною територіальною громадою.
-
Після перевірки документів комісія ухвалила позитивні рішення. Грошову компенсацію на купівлю житла призначено обом заявникам — особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 140




