У Калуській громаді стартував Тиждень Днів сталої енергії – 2026

Суспільство

Сьогодні, 22 червня, у Калуській міській територіальній громаді офіційно розпочався Тиждень Днів сталої енергії – 2026. Масштабний екологічний проєкт реалізується за підтримки Європейської ініціативи «Угода мерів-Схід» та спрямований на популяризацію енергоефективності, збереження довкілля й ощадливого використання енергоресурсів.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Програма заходів покликана привернути увагу дорослих та молоді до питань кліматичних змін та формування нових екологічних звичок.


Трафаретний квест та перші ініціативи:

Старт тематичному тижню дала екологічно-просвітницька акція під назвою «Енергетичний слід», яку організувала та провела у закладі дошкільної освіти «Росинка» виконувачка обов’язків начальника відділу сталого енергетичного розвитку Калуської міськради Сніжана Ілиняк.

  • На пішохідних доріжках біля дитячого садка за допомогою яскравих фарб і трафаретів нанесли кольорові сліди та мотивувальні написи.

  • Перехожі та вихованці закладу тепер можуть бачити екологічні нагадування, як-от: «Йдучи пішки замість авто, ви зберегли 50 грамів CO_2 на цьому відрізку» або «До енергоефективного садочка – 200 кроків».


За словами організаторів, такий інтерактивний підхід перетворює щоденну дорогу до дитсадка на пізнавальний квест, наочно демонструючи, як прості рішення — наприклад, відмова від поїздки автомобілем на користь пішої прогулянки — допомагають зменшити викиди парникових газів у повітря.


Протягом найближчих днів у Калуській громаді триватимуть й інші заходи, присвячені відновлюваній енергетиці та сталому екологічному розвитку.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 106