На Прикарпатті оголошено пожежонебезпечний період
22-24 червня по м. Коломия та м. Яремче очікується надзвичайно висока (5-го класу), по м. Івано-Франківськ та м. Долина очікується висока (4-го класу) та надзвичайно висока (5-го класу) пожежна небезпека.
“Просимо дотримуватися правил пожежної безпеки!
Не підпалюйте суху траву, не розводьте вогонь у лісі та на відкритих територіях.
У разі надзвичайної ситуації — телефонуйте 101.”,- наголошується у дописі
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 102


