Досвід Калуської громади представили на форумі в Івано-Франківську
Сьогодні в Івано-Франківську на базі Університету Короля Данила взяв участь у «Прикарпатському енергетичному форумі –2026».
Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.
Це майданчик, де обговорюються стратегічні питання енергетичної безпеки України в умовах сьогодення.
У ході панельної дискусії на тему: «Енергетична стійкість України: уроки зими 2025/2026, відновлення та децентралізація»наголосив на тому, що наша громада обрала шлях системних змін і працює на випередження.
“Ми не просто реагуємо на кризові ситуації, а вибудовуємо енергонезалежну інфраструктуру.
У нашій громаді триває активна робота над розгортанням мережі модульних котелень для обігріву наших бюджетних установ. Ми вже змонтували 4 такі обʼєкти, ще 2 – у процесі.Для наших комунальних підприємств та лікарень активно впроваджуємо генерацію електроенергії за допомогою сонячних електростанцій.Ці заходи з енергонезалежності та енергоефективності втілюємо за допомогою різних механізмів. Наприклад, робота за ЕСКО-контрактами, активна участь у державних програмах підтримки, грантових конкурсах, співпраця з міжнародними донорами та партнерами.
Дякую організаторам за актуальну дискусію.”,- Найда Андрій
Переглядів: 92


