Як розпочався новий сезон для футбольного клубу «Прикарпаття»

Суспільство
Сьогодні, 5 липня, пройшов контрольний матч футбольного клубу з Івано-Франківська «Прикарпаття» проти команди «Львів».

Довідався Голос-Інфо від МФК Прикарпаття.

Матч пройшов у селищі Брюховичі, що на Львівщині. Футболісти франківського клубу «Прикарпаття» зіграли в якості гостей.

У першому таймі франківці відзначились двічі завдяки голам Романа Барчука та Івана Сондея. Таким чином, рахунок став 0:2 на користь «Прикарпаття».

Другий тайм дав можливість львів’янам відігратись – на 65-й хвилині матчу м’яч у ворота прикарпатців вдалось забити ганському легіонеру Ернесту.

Щоправда, футболістам ПФК «Львів» не вдалось обіграти франківських гравців, тому другий тайм завершився із рахунком 1:2 на користь команди «Прикарпаття».

Наразі відомо, що цього тижня команда з Івано-Франківська зіграє ще два спаринги на моршинському стадіоні «Медик»: у середу – з тернопільською «Нивою» та в п’ятницю – з «Минаєм».