Команда “За майбутнє” приїхала на Рогатинщину
Днями команда «За майбутнє» завітала на Рогатинщину. Зокрема, відвідала село Лучинці та поспілкувалась із місцевими жителями.
Минулого року, за сприяння представника команди «За майбутнє», народного депутата 8-го скликання Віктора Шевченка у сільській школі вдалося замінити майже всі вікна.
Проте, попереду ще багато роботи. Схожі проблеми і у сусідньому Бабухові. Потребує оновлення будинок культури та школа. Тут громада разом із командою «За майбутнє» спільно напрацювала план дій.
«Треба робити ремонти будівель, таких як клуб. Це взагалі вважається адмінбудинок, бо в ньому крім клубу знаходиться сілька рада, бібліотека і пошта. Його треба довести до ладу. Багато чого зроблено з допомогою депутата Віктора Шевченка у попередні роки. Але ще треба багато і коштів, і роботи», – розповідає сільська голова Бабухова Марія Денисюк
У селі Путятинці мешкає майже тисяча людей. Тут функціонує ФАП, бібліотека. Місцевий будинок культури славиться своїми талантами. Також успішно працює школа. Путятинці мріють і про дитячий садочок. Також команда «За майбутнє» завітала у Підгороддя та Руду. Разом із місцевою владою відвідали об’єкти інфраструктури, поспілкувались із жителями обох сіл. Роботи попереду, кажуть, багато. Але готові спільно працювати над вирішенням нагальних проблем.
«Головне працювати з громадою. Якраз за попередні роки нам дуже багато допомогли брати Шевченки, особливо Віктор Шевченко», – каже сільський голова Підгороддя Ярослав Огерук.
У команді «За майбутнє» переконані, що на сьогодні не варто забувати про українські села. Адже це основа України. І готові і надалі надавати допомогу громадам Прикарпаття.
«Дуже багато людей зараз залишилось напризволяще. На жаль, не про всі наші населені пункти пам’ятає як державна, так і місцева влада. Тому ми з командою будемо долучатися. Робити все, що можемо, а деколи навіть більше, для того, щоб майбутнє у цих населених пунктах, як і у всій Україні, було тільки найкращим», – підсумував представник команди «За майбутнє» Віктор Шевченко.
Переглядів: 268