20 кілометрів із вдячністю нашим Захисникам: у Бурштинській громаді відбувся велопробіг
Сьогодні у Бурштинській громаді відбувся велопробіг, організований з ініціативи Молодіжної ради Бурштинської громади. Захід об’єднав близько 20 учасників, які присвятили свою поїздку 30-й річниці Конституції України та світлій пам’яті полеглих захисників України.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Бурштинську міську раду.
Перед стартом учасники зібралися, щоб провести в останню путь Героя Богдана Коцюлима. Ця спільна мить стала нагадуванням про високу ціну, яку Україна платить за свою свободу, та надала велопробігу особливого змісту.
Маршрут пролягав від ПК «Прометей» до релігійно-історичного комплексу «Гора над Дністром» у селі Новий Мартинів. Там учасники зробили невелику зупинку для відпочинку та перекусу, після чого вирушили у зворотний шлях.
Переглядів: 131


