Відзнаками «За честь і звитягу» міський голова Руслан Марцінків нагородив захисників, які повернулися з ворожого полону
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків нагородив відзнаками «За честь і звитягу» українських захисників, які повернулися з російського полону. Урочиста церемонія відбулася на стадіоні «Рух» під час публічного звіту очільника громади за перше півріччя 2026 року.
Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську міську раду.
Відзнаки отримали воїни громади:
Омеляна Кабана
-Василя Чаленка
-Сергія Гурського
-Володимира Гулу
Відзнаками «За честь і звитягу» ІІ ступеня:
-Ігоря Логая
-Івана Чайковського
Відзнаками «Гордість Івано-Франківської громади» нагородив:
-Надю Богович
-Марію Вуянко
-Богдана Кліща
-Сергія Берладіна
-Володимира Романишина
-Олексія Шевякова
-Андрія Даня
Відзначив найкращих працівників благоустрою:
-Михайла Росоловського
-Михайла Довгана
-Олександра Бондаренка
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 145


