100 років відзначила мешканка Бурштина Юлія Панюкова

Суспільство

З цієї нагоди ювілярку привітали міський голова Василь Андрієшин та керівниця відділу соціального захисту населення Світлана Коцур.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Бурштинську міську раду.


Вони побажали пані Юлії міцного здоров’я, душевного тепла, родинного затишку, Божої опіки та ще багато світлих днів.


Для нас велика радість вітати таких поважних ювілярів, які своєю життєвою дорогою творили історію нашої громади.
Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 210