На Прикарпатті оголошено пожежонебезпечний період

Суспільство
22-24 червня по м. Коломия та м. Яремче очікується надзвичайно висока (5-го класу), по м. Івано-Франківськ та м. Долина очікується висока (4-го класу) та надзвичайно висока (5-го класу) пожежна небезпека.


 “Просимо дотримуватися правил пожежної безпеки!
 Не підпалюйте суху траву, не розводьте вогонь у лісі та на відкритих територіях.
 У разі надзвичайної ситуації — телефонуйте 101.”,- наголошується у дописі 
Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 113