Владика Володимир освятив каплицю святого Йосипа Обручника у «Домі матері та дитини» у Горохолині
У суботу, 20 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив архіпастирський візит до «Дому матері та дитини», що діє у селі Горохолина, Богородчанського протопресвітеріату. Цього дня спільнота дому відзначила 15-ту річницю своєї діяльності.
Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.
Впродовж п’ятнадцяти років сестри-монахині зі Згромадження служебниць Господа і Діви Марії з Матара Чернечої Родини Воплоченого Слова опікуються тут матерями та дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, надаючи їм необхідну підтримку та допомогу.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 315


