Керівник поліції Прикарпаття Роман Іващенко відзначив дільничних офіцерів поліції з нагоди професійного свята

Події, Суспільство

18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Це поліцейські, які щодня працюють безпосередньо з людьми, забезпечують правопорядок у громадах, реагують на звернення громадян та допомагають вирішувати проблемні питання на місцях.


З нагоди професійного свята начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Роман Іващенко привітав дільничних офіцерів поліції та відзначив кращих працівників за сумлінну службу, професіоналізм і відданість справі


Під час заходу очільник поліції області наголосив, що сьогодні дільничні офіцери не лише забезпечують безпеку у громадах, а й виконують завдання в районах проведення бойових дій, гідно представляючи поліцію.
«Дільничний офіцер завжди перебуває на передовій роботи з людьми. Саме ви першими реагуєте на проблеми громадян, підтримуєте правопорядок і щодня виконуєте непросту, але надзвичайно важливу роботу. Дякую кожному за професіоналізм, відповідальність та відданість службі. Бажаю міцного здоров’я, витримки та нових професійних здобутків», — наголосив Роман Іващенко.

До привітань долучився й голова профспілкової організації ГУНП в Івано-Франківській області Владислав Ливинець, який побажав дільничним офіцерам міцного здоров’я, наснаги, професійних успіхів та підтримки рідних.


За сумлінне виконання службових обов’язків, високі результати в роботі та з нагоди професійного свята кращих дільничних офіцерів поліції Прикарпаття нагородили відомчими відзнаками, грамотами та подяками.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 183