У Тлумачі проведено змагання з міні-футболу

Суспільство

До Дня захисників та захисниць України, 80-ї річниці створення УПА та Дня українського козацтва 13 жовтня на базі Тлумацького ліцею №1 відбулись змагання з міні-футболу серед учнів 7-10-х класів ліцеїв Тлумацької міської ради.

Пише Голос-Інфо з посиланням на  Тлумацька міська рада

У змаганнях взяли участь: Тлумацький ліцей №1, Тлумацький ліцей №2, Королівський ліцей, Нижнівський ліцей, Кутищенський ліцей.

В запеклих футбольних баталіях перемогу здобули футболісти Тлумацького ліцею №1, срібними призерами стали учні Королівського ліцею, а бронзу вибороли учні з Нижнівського ліцею.

Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами від Тлумацької міської ради та футбольними м’ячами від управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації.