Перший заступник голови ОДА Віталій Ільчишин привітав прикарпатських митників із професійним святом
З нагоди Дня митника України та 35-ї річниці від дня створення служби перший заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин від імені очільниці ОВА Світлани Онищук привітав колектив Івано-Франківської митниці та вручив державні й обласні нагороди.
Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Віталія Ільчишина
Віталій Ільчишин подякував службовцям за стійкість, патріотизм та вагомий внесок у забезпечення фінансової стабільності країни в умовах повномасштабного російського вторгнення.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.



Переглядів: 107


