Перший заступник голови ОДА Віталій Ільчишин привітав прикарпатських митників із професійним святом

Суспільство

З нагоди Дня митника України та 35-ї річниці від дня створення служби перший заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин від імені очільниці ОВА Світлани Онищук привітав колектив Івано-Франківської митниці та вручив державні й обласні нагороди.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Віталія Ільчишина


Віталій Ільчишин подякував службовцям за стійкість, патріотизм та вагомий внесок у забезпечення фінансової стабільності країни в умовах повномасштабного російського вторгнення.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 107