На Прикарпатті 9 родин військовослужбовців проходять програму сімейного відновлення

Суспільство

В Івано-Франківській області стартував черговий етап програми сімейного відновлення для Захисників, Захисниць та їхніх подружжів. Наразі 9 сімейних пар прикарпатських воїнів перебувають у реабілітаційному центрі «Франко Гражда».


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську  обласну державну адміністрацію


Проєкт має на меті допомогти військовим та їхнім рідним подолати наслідки бойового стресу, адаптуватися до цивільного життя та зміцнити стосунки в родині після тривалої розлуки та тривог.


Що входить до програми реабілітації:

  • Психологічна підтримка: індивідуальні консультації та групові зустрічі з кваліфікованими психологами й психотерапевтами;

  • Арттерапія та ремесла: заняття з кераміки для зняття емоційної напруги;

  • Активне відновлення: гірська терапія та іпотерапія (терапевтична взаємодія з кіньми й кінні прогулянки);

  • Соціальна адаптація: сесії, присвячені роздумам про майбутнє, нові життєві орієнтири, професійну реалізацію та розбудову взаєморозуміння в сім’ї.


Як зазначила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, досвід війни переживають не лише воїни на передовій, а й їхні близькі, які роками живуть у постійному очікуванні.


Ініціатива втілюється у життя в межах Обласної програми підтримки учасників бойових дій та членів сімей загиблих на 2022–2026 роки.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 113