Команда від АТ «Прикарпаттяобленерго» взяла участь в забігу Остбан-2026
У неділю, 3 травня, відбувся уже традиційний благодійний забіг слідами Галицької трансверсальної залізниці. Захід, присвячений Дню Європи в Україні, зібрав 238 учасників. З них п’ятеро – працівники «Прикарпаттяобленерго», а також син одного з учасників.
«Енергетика на старті заряджала на всі 100%. Ранок почався енергійно з неймовірною концентрацією на забіг в стартовому містечку. Старт відбувся в 10:00 із звуком пострілу. Весь маршрут був цікавим але найважчими були останні два кілометри: коли м’язи вже благали про зупинку через спекотну погоду, але підтримка вболівальників вздовж траси давала «друге дихання». І, на превеликий жаль, нікому не вдалось завоювати призове місце, проте кожен для себе поставив власні досягнення», – ділиться своїми враженнями один з учасників та інженер з техаудиту підприємства Назар Андрійчук.
Переглядів: 241




