Калуський ФК «Хімік» став чемпіоном Першості Івано-Франківської області

Суспільство

Футбольний клуб «Хімік» із Калуша тріумфально завершив сезон 2025–2026 років, завоювавши золоті нагороди та титул чемпіона Першості Івано-Франківської області.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


Доленосним став поєдинок заключного туру, у якому калушани впевнено здолали на виїзді тисменицький «Хутровик» із рахунком 0:2.


Цей футбольний рік став для калуської команди історичним завдяки унікальній серії досягнень:

  • Нуль у графі поразок: ФК «Хімік» пройшов усю дистанцію Першості, не зазнавши жодного програшу.

  • Залізна оборона: Калушани продемонстрували найнадійніший захист у лізі, пропустивши найменшу кількість м’ячів серед усіх команд-учасниць.

  • Підвищення у класі: Завдяки завоюванню золотих медалей клуб виконав амбітне завдання з відродження колишньої слави.

Андрій Найда подякував тренерському штабу, керівництву клубу, спонсорам та меценатам, які повірили у потенціал «Хіміка», а також відданим уболівальникам за потужну підтримку. Особливі слова вдячності міський голова адресував Збройним Силам України, завдяки яким на Прикарпатті триває спортивне життя.


Відпочивати чемпіонам доведеться недовго, адже попереду на команду чекає серйозне підвищення рівня конкуренції. Уже в серпні 2026 року стартує новий футбольний сезон. ФК «Хімік» офіційно дебютує в елітному дивізіоні Прикарпаття — Чемпіонаті Івано-Франківської області, де перед гравцями стоятимуть нові амбітні турнірні завдання.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.



Переглядів: 97