6 речей, які можна і не можна робити після манікюру

Територія успіху

6 речей, які можна і не можна робити після манікюру.

Тільки вчора зробили манікюр, а сьогодні на одному нігті виявили вже скол або тріщину. Ситуація, знайома багатьом жінкам. І абсолютно незрозуміло, чому покриття так погано тримається. Адже всі подруги спокійно носять гель-лак по місяцю і без всяких нарікань.

Розповідаємо про 3 речі, через які свіжий манікюр може бути зіпсований вже на наступний день, а також ділимося 3 слушними порадами від майстрів, як носити покриття без відколів і відшарувань на 3-4 тижні.

Почнемо з категоричних заборон.

Не можна: довго контактувати з гарячою водою

Ви будете здивовані, але сама вода ні крапельки не шкодить гелевому покриттю. А ось гаряча вода або пара в поєднанні з механічним впливом — дуже навіть.

При високих температурах матеріал стає більш м’яким, а коли він розм’якшений, то його легко пошкодити.

Тож якщо не хочете позбутися свіжого манікюру, утримайтеся від прибирання, готування і роботи за клавіатурою як мінімум на годину після ванни або банального миття посуду в гарячій воді.

Не можна: робити прибирання із застосуванням побутової хімії без рукавичок

Жорсткі щітки, колючі металеві йоржики і побутова хімія залишають після себе подряпини, потертості і навіть відколи на гелевому покритті. Однак естетичні дефекти — далеко не найстрашніші наслідки генерального прибирання без рукавичок.

Після манікюру шкіра навколо нігтів чутлива. Якщо на неї потрапить якийсь агресивний засіб для прибирання, запалення не минути. Можуть навіть з’явитися хімічні опіки!

Будете тримати вдома пару рукавичок у ванній і на кухні — забудете, як маскувати відколи звичайним лаком в колір гелевому покриттю.

Не можна: самостійно обпилювати нігті, щоб підправити форму за майстром

Якщо у вас немає хоча б базових навичок в манікюрі, не варто нічого поправляти за майстром. Ні форму нігтів, ні довжину, адже через незнання можна спиляти точки вросту і нігті потім будуть рости некрасивої форми.

А взагалі, щоб не довелося нічого потім підрівнювати і міняти, просіть майстра показувати ваші нігті на проміжному етапі роботи. Зробили форму — оцінили, виконали манікюр — знову звірилися, колір — те ж саме. Так ви точно залишитеся задоволені, адже буквально самі берете участь у процедурі.

Тепер розглянемо поради, які допоможуть вашим нігтям виглядати гідно як мінімум три тижні, а вашому гаманцю — не схуднути. Адже двічі на місяць на манікюр бігати більше не доведеться.

Можна: покривати нігті глянцевим топом, а не матовим

Всім, хто хоч трохи розбирається в манікюрі відомо, що матовий топ набагато складніше носити, ніж глянсовий. Адже матовий фініш швидше тьмяніє, брудниться, покривається тріщинами і частіше сколюється. Глянець куди краще зарекомендував себе в цьому плані.

Майстри випробовували на міцність різні фірми глянцевих покриттів. В ході випробування спеціалісти дряпала тіпси з топом заточеним пушером. Не повірите, але навіть деякі бюджетні марки показали відмінні результати — ніяких подряпин і тріщин. Тож якщо хочете відносити нігті довше, вибирайте глянець.

Можна: попросити майстра зміцнити нігтьову пластину гелем

Багато жінок страждають через те, що штучне покриття погано тримається на їх нігтиках. Вони марно змінюють майстрів, поки ті намагаються підібрати для недбайливих клієнтів відповідні матеріали для роботи.

Гель-лак тримається погано, якщо у вас тонкі та ламкі нігті, та ще й при відростанні закручуються і ламаються. Ідеальний варіант зміцнення нігтів, щоб покриття міцно сиділо — гель.

З гелем ваші нігті виглядатимуть красиво, не будуть ламатися, і кольорові гель-лаки триматимуться на них добре.

До речі, за кольорами майстри радять вибирати бежеві гелі, щоб вони збігалися з кольором нігтьової пластини і не сильно виділялися під покриттям зі зворотного боку нігтя.

Можна: користуватися зволожуючим засобом для кутикули або спеціальним кремом

Зазвичай жінки відвідують манікюрний салон раз в 3-4 тижні, що відповідає термінам носіння штучного покриття. Однак багато майстрів відзначають, що сам манікюр, тобто обробка шкіри навколо нігтя, повинна проводитися раз у 2 тижні, інакше кутикула починає активно наростати і нігті стають неакуратними.

Однак ходити на манікюр так часто і платити удвічі більше звичайного не доведеться. Досить щодня наносити на кутикулу олію або крем.

Наносити олію для кутикули не тільки безпосередньо після манікюру, але і протягом усього дня — після миття посуду, сну, та й просто, коли згадаєте, щоб посилено живити і зволожувати шкіру навколо нігтів.

Головне в манікюрі, як не дивно, — майстер. Навіть якщо ваш фахівець працює з найлюксовішими матеріалами, але не дотримується технології процедури — ніякі махінації і хитрощі не продовжать стійкість його роботи. Якщо ви перепробували все і навіть більше, але нігті все одно злітають або сколюються — терміново міняйте майстра.

Джерело



Переглядів: 3 156