Ліцеїсти Городенківщини побували в гостях у поліції

Суспільство
Для учнів восьмого класу Ясенів-Пільнівського ліцею звичайний навчальний день перетворився на справжню пригоду. Підлітки відвідали відділення поліції №2 (м. Городенка), щоб на власні очі побачити, як працює система правопорядку зсередини.


Екскурсію для молоді провів старший інспектор сектору ювенальної превенції Володимир Бабак. Замість сухих лекцій ліцеїсти отримали живу розмову про будні правоохоронців.Програма візиту включала:

  • Огляд підрозділів: дітям показали службові кабінети та пояснили, за що відповідає кожен відділ.
  • Спецзасоби та спорядження: ліцеїсти змогли роздивитися екіпірування, яке поліцейські використовують під час виїздів та патрулювання.
  • Реальні кейси: правоохоронець розповів про складні ситуації, з якими доводиться стикатися під час служби, та важливість миттєвого прийняття рішень.

Найбільше восьмикласників цікавила не лише техніка, а й перспективи. Багато запитань стосувалися:Навчання: як вступити до закладів системи МВС України.

Умов служби: які вимоги висуваються до майбутніх офіцерів.

Специфіки: чим відрізняється робота слідчого від патрульного чи ювенального інспектора.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 259