У Львові відбувся чемпіонат України з бігу на 10 та 5 км по шосе в рамках змагань «Львівська десятка»

Суспільство
Вчора, 15 вересня, у Львові відбувся чемпіонат України з бігу на 10 та 5 км по шосе в рамках змагань «Львівська десятка». Спортсмени з Івано-Франківська знову показали високі результати.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Департамент молодіжної політики та спорту

• Анастасія Олексин виборола срібну медаль на дистанції 5 км серед жінок та жінок-молодь з результатом 18.04,87. Тренується під керівництвом Шевчука М.М. та Ханенків М.Б.
  • Наталія Білінкевич здобула срібло серед юніорок на дистанції 5 км з часом 19.29,24. Тренер — ЗТУ Перегінець М.І.

14-15 вересня у столиці України відбувся Відкритий Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів. Івано-Франківець Іван Файчак, змагаючись у віковій категорії 85-89 років, здобув одразу три нагороди: