Поради, які допоможуть зробити шкіру рук значно молодшою

Територія успіху

Ці кілька порад сприяють омолодженню шкіри рук.

Парадоксально, але руки можуть видати наш справжній вік, наскільки б молодим не було обличчя. Враховуючи, скільки всього нам доводиться робити руками протягом дня, вони старішають швидше, ніж інші частини тіла.

Що робити, щоб зберегти їх молодість?

Руки схильні до впливу вітру, дощу, роботи, сонця та води, і у результаті вони старішають швидше, ніж інші частини тіла. Звичайні щоденні звички (наприклад, часте миття рук чи посуду, використання засобів, що містять хімікати, відсутність часу, щоб нанести крем) можуть серйозно висушити руки й стати підґрунтям для їх раннього старішання.

Здоров’я та спадкові фактори можуть зробити шкіру на руках більш тонкою.

Але є кілька лайфхаків, які можуть буквально повернути час назад.

Використання крему для обличчя

Коли ви використовуєте крем для обличчя, буде корисно нанести його й на руки. Особливо якщо засіб збільшує вироблення колагену і допоможе зробити тонку шкіру рук більш щільною. Але переконайтеся, що продукти не викликають лущення або підвищену чутливість до сонячного світла.

Використання крему з SPF

Користуйтеся засобами з SPF — щодня. Регулярне нанесення сонцезахисного крему, напевно, може захистити від сонячних опіків і раку шкіри, але також цей засіб є надійним захистом рук від побічних ефектів сонця. Руки зазвичай не захищені одягом або косметикою. Ультрафіолетове випромінювання сонця викликає близько 80 відсотків змін шкіри, пов’язаних зі старішанням, сприяє появі пігментних плям.

Сонячні плями розвиваються з часом, після багатьох років дії сонячних променів або навіть солярію. Але, як і у всьому, профілактика — дійсно найкращі ліки, незалежно від того, скільки вам років.

Виключайте появу вікових плям, застосовуючи сонцезахисний крем щодня. Так, ми знаємо, що перше, що ви хочете зробити після нанесення сонцезахисного крему на все тіло, — це помити руки. Замість цього, чиніть опір бажанню і нанесіть зволожувальний крем на зворотну сторону рук, яка найбільше потребує захисту.

Використання освітлювальні засоби

Користуйтеся освітлювальними засобами. Якщо плями вже з’явилися, регулярно користуйтеся освітлювальними засобами — вони є в арсеналі багатьох брендів. Можна спробувати ефірні олії ладану, лимону і лаванди — вони діють як освітлювальний агент, допомагаючи зменшити появу пігментних плям і покращуючи загальний стан та еластичність шкіри.

Підбір правильного відтінку лаку для нігтів

Вибирайте правильний відтінок лаку для нігтів, щоб прикрасити руки й відвернути увагу від пігментних плям або помітних вен. У таких випадках може виникнути бажання скористатися прозорим лаком, щоб не привертати увагу до своїх рук. Але колірний ефект насправді може допомогти рукам виглядати молодше. Під час вибору сміливих червоних відтінків надайте перевагу теплим тонам. Якщо яскравий колір не для вас, просто зробіть нігті короткими та правильної форми, і будь-який колір виглядатиме витончено. Головне — переконайтеся, що ваша шкіра не виглядає сірою і блідою на тлі обраного лаку. Регулярно зволожуйте кутикули кремом або олією.

Використання скрабу

Використовуйте м’який скраб на зворотній стороні рук один раз на тиждень, щоб позбутися від відмерлих частинок. Відлущування також дозволить зволожувальному засобу краще потрапляти у шкіру. Скраб можна приготувати й за домашніх умов, змішавши цукор з кокосовим маслом.

Зволоження шкіри рук

Зберігайте вологу. Так само, як шкіра на обличчі й шиї, шкіра на зворотній стороні наших рук має свій унікальний набір потреб. На руках менше сальних залоз, які виробляють шкірне сало, ніж на обличчі. Ця речовина допомагає захистити шкіру від надмірної сухості. Використання лосьйонів і кремів допоможе утримати вологу і зміцнити шкіру. Дерматологи рекомендують використовувати продукти, які містять масло ши, оливкову олію, вітамін Е і масло макадамії. Нанесення їх на трохи вологу шкіру допомагає волозі краще вбиратися. Незалежно від того, як виглядають ваші руки, зволожуйте їх кремами або лосьйонами після кожного прийняття душу і контакту з водою.

Джерело



Переглядів: 289