Чим морська сіль відрізняється від звичайної і в чому полягає її користь для шкіри
Чи правда, що морська сіль — ефективний засіб в боротьбі з акне.
Морська сіль — сіль, що видобувається з морської води природним способом або шляхом випаровування. Завдяки особливому процесу обробки, вона зберігає в собі більшу частину біологічно активних речовин і корисних мінералів. На відміну від звичайної кухонної солі, яка майже на 100% складається з хлориду натрію і не містить в собі корисних мікроелементів, морська сіль багата такими природними мінералами, як цинк, магній, кальцій, йод і калій. Крім того, в морській солі відсутні хімічні добавки і домішки, чого не можна з упевненістю сказати про кухонну сіль.
Морська сіль — природний ексфоліант, що володіє протизапальними і антибактеріальними властивостями, а також підсушує і м’яко відлущує. Крім того, морська сіль здатна контролювати вироблення шкірного сала і розчиняти забруднення в порах. Але будьте обережні, при занадто частому застосуванні морська сіль може пересушити шкіру і викликати роздратування. Тому власницям сухої і збезводненої шкіри краще вибрати інший засіб для догляду з зволожуючим ефектом — наприклад, алое віра або мед.
Чи дійсно морська сіль — ефективний засіб в боротьбі проти акне
Завдяки своїм антибактеріальним властивостям морська сіль дійсно може допомогти скоротити кількість висипань, проте слід врахувати, що причин у акне може бути безліч — в тому числі, порушення роботи організму і гормональні збої. У деяких випадках одними засобами домашнього догляду не обійтися, а при важкій формі акне є ризик ще більше погіршити ситуацію косметичними втручаннями. Тому перш ніж приступати до самолікування, варто звернутися до дерматолога і визначити корінь проблеми.
Як застосовувати морську сіль в домашньому догляді за шкірою
Способів застосовувати морську сіль в догляді за шкірою безліч. Її можна використовувати в якості спрею, м’якого відлущувального скрабу або маски для обличчя, попередньо розчинивши морську сіль в теплій воді. Для найкращого ефекту і комплексного догляду крім розчину солі в маску домашнього приготування можна додати і інші корисні для шкіри інгредієнти — наприклад, сік алое віра, зелений чай, лимонний сік або мед. Щоб не пересушити шкіру, не варто надовго залишати маску на обличчі. Після кожної б’юті-процедури слід м’яко змити зі шкіри залишки солі, а потім нанести на неї зволожувальний крем.
Переглядів: 333