Які побутові проблеми можна легко вирішити за допомогою чаю

Поради

Використання чаю в побуті.

Звичайний чорний чай — хороший помічник в побуті. З його допомогою можна усунути неприємні запахи, очистити поверхні, якщо під рукою немає спеціальних засобів. Будь-яка господиня буде здивована, скільки варіантів застосування може бути у чаю.

Тьмяні дерев’яні поверхні

Пофарбовані дерев’яні меблі або інші предмети, які втратили яскравість кольору, легко відреставрувати чайними пакетиками. Якщо покриття злегка зблідло, з’явилася шорсткість, то його варто протерти свіжозавареним чаєм. Для цього візьміть ватний диск, змочіть його в свіжозавареному чаї і акуратно нанесіть на ділянки меблів. Надлишки рідини видаляють серветкою.

В результаті такої обробки деревина придбає коричневий колір. Потертості стануть менш помітними і зникне необхідність купувати дорогі воски і засоби для реставрації. Цей спосіб хороший в якості тимчасового усунення видимих дефектів.

Ослаблені рослини

Крупнолистова чайна заварка як добриво застосовується частіше, тому що має в складі масу корисних речовин. Для добрива годиться тільки розсипний продукт, чайні пакетики використовувати не варто. Також не можна брати для підгодівлі напій з ароматизаторами, добавками, листям інших рослин.

Суха використана заварка може застосовуватися в якості мульчі для грядок. Чай також додають в компост або готують з нього рідку підгодівлю. Для цього заливають 3 літрами окропу 1 ст. л. листя. Розчин повинен бути остиглим і неміцним.

Неприємний запах взуття

У боротьбі з поганим запахом варто спочатку просушити взуття і чайні пакетики, які будуть використовуватися. Це запобіжить розмноженню мікробів у вологому середовищі. Потім на ніч в кожен черевик укладають по кілька пакетиків з чаєм.

Якщо використовується розсипний варіант, то заварку зливають, а листя висипають з бавовняний мішечок. Чаїнки вбирають в себе сторонні аромати. Проробляти таку процедуру можна в міру потреби, але намагайтеся ретельно просушувати ємність з листям.

Гарнір, що приївся

Звичну страву легко зробити більш оригінальною. Звичайний білий рис, відварений в чайній воді, набуває коричневий колір і нестандартний присмак. Таке приготування не зіпсує основну страву і добре урізноманітнює меню.

Брудне дзеркало

Без спиртовмісних і спеціальних засобів часом важко очистити забруднену дзеркальну поверхню. На допомогу прийдуть використані чайні пакетики. Ними протирають скло, приділяючи особливу увагу старим плямам. Після цього поверхню додатково очищають сухою серветкою.

Закінчився засіб для миття посуду

Посуд зі слідами підгорілої їжі можна замочити на кілька годин з чайній заварці. Це значно полегшить подальше очищення, бо жир буде легше відходити від сковорідок і каструль.

Запах риби на руках

Після приготування риби на шкірі залишається стійкий аромат, який може триматися більше доби і дратувати людину. Позбутися від нього можна після чаювання, протерши долоні і пальці вологим пакетиком з чаєм. Після такої процедури руки споліскують чистою водою.

Джерело



Переглядів: 251