Як запобігти хронічному стресу: тренінг для медійників
Пише Голос-Інфо з посиланням на Вікторію Плахту
“Перший такий тренінг для медійників, на якому йшлося про пошук внутрішнього ресурсу, наша Коломийська організація НСЖУ провела спільно з Івано-Франківським Центром журналістської солідарності наприкінці липня”, – розповідає очільниця журналістського осередку, головна редакторка газети «Вільний голос» Валентина Близнюк. “Спілкуючись тоді з колегами, зрозуміли, наскільки для них важливі поради фахівця-психолога, зрештою, навіть проведена година – друга в журналістському середовищі, в колі однодумців. Тому наш осередок вирішив провести цикл таких тренінгів“.
Під час другого тренінгу, на якому йшлося про запобігання хронічному стресу, його учасники отримали важливі знання та практичні поради, які допоможуть уникати професійного вигорання і підтримувати психічне здоров’я.
“Ця тема дуже важлива, адже, за даними МОЗ, психологічні наслідки війни, зокрема і посттравматичний стресовий розлад, позначатимуться на нашому психічному стані ще принаймні сім – десять років після закінчення війни. Ми не можемо жити в постійному стресі, тому що перестаємо адекватно справлятися з життєвими викликами”, – зазначає тренерка.
Виявляється, постійне споживання негативних новин теж небезпечне для психіки, ми отримуємо стрес від інформації. Одна з рекомендацій психологині-медійниці Тетяни Бєлявцевої – врегулювати сприйняття інформаційного потоку.
Тобто, зменшити його. Тому що новини будуть завжди, ми можемо лише не занурюватися в них з головою.
Учасники тренінгу вдячні Центру життєстійкості й Тетяні Бєлявцевій за фахові поради щодо зміцнення психічного здоров’я і розвитку особистого потенціалу. З кожним тренінгом стаємо сильнішими і впевненішими у собі.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 180