Відбулася підсумкова нарада щодо роботи КНП «Івано-Франківськаобласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» за попередній рік
Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА
У її роботі взяли участь заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко, в. о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Дзьомбак, експертка з педіатрії департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної військової адміністрації Лариса Підвербецька.
Захід відбувся під керівництвом генерального директора КНП «Івано-Франківська обласна дитяча лікарня Івано-Франківської обласної ради» Тараса Мельника.
«Сьогодні дитяча лікарня показує успішні результати роботи. Ми вболіваємо за медицину та її розвиток на Прикарпатті, тому що від роботи галузі залежить насамперед здоров’я наших пацієнтів, особливо малечі. Статистика свідчить, що кількість пацієнтів у медзакладі зростає. Якщо порівнювати минулі роки, то ріст збільшився на понад 3 тисячі людей. У 2022 році пацієнтів було майже 17 тисяч. Кількість збільшується також і за рахунок діток ВПО, і поряд з цим у закладі працюють висококваліфіковані спеціалісти своєї справи. Ми працюємо в час реформи галузі і наразі бачимо спроможну мережу, яка залежить від правильно складеного маршруту. Важливе значення має і медичне забезпечення, за що ми вдячні усім волонтерам, громадським організаціям, які є дотичні до того, щоб наша матеріальна база покращувалася», – зазначила Людмила Сірко.
Відзначалося, що добрим кроком у 2023 році було створення науково-дослідного центру. Вболівають у лікарні і за реабілітацію, бо у військовий час цей напрямок є в пріоритеті не тільки для військових, але й для діток з цілої України.
Госпіталізовано 16917 (79,2%) дітей, проти 13189 (79,8%) за попередній рік. Показник госпіталізації хворих склав 79,2% . Показник повноти використання ліжкового фонду стаціонару суттєво зріс – 99,8% проти 79,3%. Зайнятість ліжка склала 339,0 проти 269,3 дні. Середня тривалість перебування – 8,0 проти 8,1 дня.
- – лікування та супровід пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями у дорослих та дітей, амбулаторних та стаціонарних умовах,
- – медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворими, упродовж перших трьох років життя,
- – реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах,
- – реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах,
- – стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям,
- – мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям,
- – готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемій та в інших надзвичайних умовах.
А також мовилося і про завдання на 2024 рік, зокрема, щодо подальшої оптимізації ліжкового фонду та кадрового потенціалу, імплементацію оновлених стандартів лікування, безперервний професійний розвиток медичних працівників в національних та міжнародних клініках, впровадження послуг раннього втручання тощо.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 367