В укритті Голинського ліцею облаштували антистресовий простір: навчання через гру – основний принцип проєкту «Затишне Сховище. Голинь»

Суспільство
Неабиякою популярністю в учнів Голинського ліцею користується нещодавно відкритий антистресовий простір «Затишне Сховище. Голинь». Локацію облаштували в укритті закладу освіти. Усе необхідне придбали коштом донорів – ChangeX за підтримки The LEGO Foundation – в рамках грантового проєкту.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


Зараз тут уже є до 20 видів розвиваючих настільних ігор, STEM-набори для юних дослідників та експериментаторів, музичні інструменти, антистрес-іграшки та багато іншого для комфортного перебування, продуктивного навчання, релаксу, ігор.


Адже відомо, що саме гра має вирішальне значення для розвитку дитини. Тому й навчання через гру покладено в основу даного проєкту.


За неповний тиждень роботи у просторі “Затишне Сховище. Голинь” проведено низку занять для учнів різного віку. Зокрема, першокласники занурилися у світ арт-терапії, працюючи з кінетичним піском, що сприяло розвитку дрібної моторики і творчого мислення. Особливий інтерес викликала гра в дженгу, де школярі проявили свою уважність і командний дух. Родзинкою заняття стала захоплююча гра в аерохокей.


Третьокласники досліджували STEM-набори, проявляючи креативність і винахідливість. зокрема з вивченням анатомії людини, що викликало у дітей щирий інтерес і бажання дізнатися більше.


Психологічною службою ліцею проведено захоплююче заняття, спрямоване на розвиток уваги, творчої уяви, комунікативних навичок та вміння працювати в команді.


Такі інтерактивні заходи не лише розважають, а й формують у дітей відчуття безпеки, затишку та впевненості у сховищі.


«Всі діти хочуть побувати в цій кімнаті, бо тут дійсно круто, – діляться думками в ліцеї. – Мусимо скласти графіки. Бо, на жаль, (чи на щастя) наповнюваність класів у нас огого! І завести весь клас у цю кімнату- неможливо. Треба ділити на групки. Але нічого, поміркуємо! Головне, що старт взято! Дякуємо директору Радіону Прокопчуку за ідею і максимальний вклад в реалізацію проєкту».



Переглядів: 316