В рамках Комплексного пакету допомоги НАТО Україні, за підтримки Програми людиноцентричного підходу, триває проєкт із психологічної підготовки та відновлення боєздатності військовослужбовців Сил оборони України

Суспільство

В грудні 2024 року успішно проведено черговий цикл із 10 тренінгів із першої психологічної допомоги та відновлення особового складу, які охопили 300 військовослужбовців Сухопутних військ та Сил Територіальної оборони Збройних Сил України, включно з підпорядкованими підрозділами.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Оперативне командування “Захід”


Серед учасників тренінгів – командири відділень та взводів, командири рот та їхні заступники, офіцери-психологи груп контролю бойового стресу і груп психологічного супроводу та відновлення, бойові медики, позаштатні інструктори з психологічної підтримки “рівний – рівному”.


Навчальний курс спрямований на оволодіння учасниками теоретичними знаннями і практичними навичками першої психологічної само- та взаємодопомоги, які допомагають кожному подолати гострі стресові реакції в бойових умовах і відновити функціональний стан.


Особлива увага приділяється підготовці учасників до подальшої передачі цих знань за принципом “рівний – рівному”, що сприятиме посиленню системи психологічної підтримки в їхніх підрозділах.


Цей проєкт НАТО є відповіддю на потребу у проведенні психологічної підготовки та відновлення боєздатності військовослужбовців Сил Оборони України в умовах відбиття збройної агресії російської федерації проти України.


Практичну реалізацію тренінгів забезпечує ГО Центр стратегічного розвитку “Імпульс”.


Відділ зв’язків з громадськістю управління комунікацій Оперативного командування “Захід”.


Фото пресслужби ГО Центр стратегічного розвитку “Імпульс”.




Переглядів: 252