В Івано-Франківську відкрили центр соціальної підтримки дітей та сімей «Долоньки»

Суспільство
Це стало можливим завдяки проєкту «Право на сімʼю», який реалізується нашою організацією. Центр став першим закладом на Прикарпатті, де батьки дітей із інвалідністю зможуть залишати своїх дітей під наглядом кваліфікованих фахівців.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Службу дітей ІФ


“Рік тому у листопаді, ми проводили прес-конференцію в Івано-Франківську, де були озвучені плани, а сьогодні ми готові показати результати роботи у всіх 3-х пілотних громадах області (Івано-Франківськ, Городенка та Коломия). Так рамках проєкту “Право на сім’ю”, який реалізовується за підтримки Уряду Німеччини, для ремонту, оснащення меблями та технікою Центру, який ми відкриваємо сьогодні в Івано-Франківську, було витрачено 2 057 883, 35 грн, що є вагомою підтримкою для громади, щоб надати найкращі сервіси для дітей з інвалідністю та їх родинам. Загалом на розвиток соціальних послуг в Івано-Франківській області у частині облаштування та дооснащення центрів для надання соціальних послуг у рамках Проєкту вже витрачено 6 174 285, 34 грн.», — повідомила Antonina Zahrotska — національна менеджерка проєкту «Право на сім’ю: усунення системних прогалин – підтримка реформ системи захисту дітей» СОС Дитячі Містечка.

У «Долоньках» одночасно можуть перебувати до 20 дітей, з якими працюватимуть 10 фахівців, серед яких медсестра, реабілітолог, психолог, фахівці із соціальної роботи, а також соціальні працівники. У центрі діти віком від 4 до 14 років зможуть перебувати впродовж дня. На ніч батьки забиратимуть їх додому.


Центр оснащений ігровою кімнатою, кімнатою для відпочинку, приміщенням для занять та кімнатою медсестри.


Як користуватися послугами центру?
  • Батьки мають подати заяву та необхідний пакет документів про стан здоров’я дитини. Максимальний термін перебування – один місяць на рік.

Відкриття центру соціальної підтримки дітей та сімей «Долоньки» відбулося у рамках дводенного форуму «Всі діти – наші: профілактика соціального сирітства».




Переглядів: 216