В Івано-Франківську триває дводенний турнір з баскетболу 3х3

Суспільство

Перший день розпочався з захоплюючих матчів етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 у вікових категоріях U-16 (кадети) та U-18 (юніори). Цього року на етап чемпіонату заявилося 13 команд у категорії U-16 та 4 команди у категорії U-18.

Інформує Голос-Інфо, посилаючись на Департамент молодіжної політики та спорту

В категорії U-16 фінал приніс тріумф команді ІгорчУ, яка здолала Кракен у півфіналі (16:9) і в фіналі обіграла Baboons (20:15). Друге місце посіли представники команди Baboons, а бронзові медалі дісталися команді Kraken.

У категорії U-18 команди KSL та Ukraine U-16 боролися за титул чемпіона. На груповому етапі KSL переміг 16:13, але у фіналі збірна України здобула реванш, вигравши 17:12. Друге місце зайняла команда KSL, а бронзові призери – команда БК Говерла (Баскетбольна академія ГО БК “Говерла”)

Дві кращі команди у категорії U-16 та три призери у віковій категорії U-18 отримають кваліфікацію на фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3, який відбудеться у серпні у Києві.
“Приєднуйтесь до нас у неділю, 18 серпня, щоб стати свідками захоплюючих матчів четвертого туру Кубку України серед дорослих команд”,- запрошують організатори
локація: Вічевий майдан