
В Івано-Франківському Центрі журналістської солідарності напередодні Великодня відбулася зустріч зі студентами профільних кафедр місцевих університетів
Студенти з числа внутрішньо переміщених осіб профільних кафедр Карпатського національного університету імені Василя Стефаника й Університету Короля Данила напередодні величного християнського свята Воскресіння Христового завітали до Івано-Франківського Центру журналістської солідарності. Вкотре на дружню розмову їх запросила координаторка Центру Вікторія Плахта.
Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Школу Журналістики
Під час зустрічі майбутні журналісти поділилися враженнями від навчання та життя у новому для них місті – Івано-Франківську, розповіли, як проводять свій вільний час, дехто – про перший досвід роботи в професії.
Вікторія Плахта під час розмови коротко поінформувала студентів про те, як працюють місцеві медіа, зокрема, та вітчизняні загалом, в умовах війни. Майбутні медійники з цікавістю зосередили свою увагу на друкованих виданнях. Вони переглянути низку випусків районних та обласних газет. Координаторка Центру Вікторія Плахта, заслужена журналістка України, маючи за своїми плечима багаторічний досвід роботи у професії на посаді головного редактора коломийської газети «Вільний голос» ознайомила студентів зі специфікою підготовки випуску газети: підбір композиції номера, правильність підбору матеріалів, загальні правила верстання сторінок тощо.
На завершення зустрічі працівники Центру поінформували студентів про заходи, які відбудуться під егідою Івано-Франківського Центру журналістської солідарності, зокрема, конкурс есе та відеоесе «Наша свобода залежить від свободи преси», й запросили майбутніх колег до участі в ньому.
Також напередодні свята Воскресіння Христового завдяки партнерам Центру – італійській волонтерській асоціації «Anteas Alessandria» з м. Алессандрії, яку очолює Лучано Картолано, та Спільноті святого Егідія, координатором якої в Івано-Франківську є наш спілчанин Іван Харук – кожен із учасників зустрічі отримав гостинець.
Майбутні журналісти подякували за запрошення та великодні коломби для святкового столу. Colomba – це італійський традиційний великодній солодкий хліб, щось на кшталт нашої паски.
Студенти наголосили на важливості таких зустрічей в Івано-Франківському Центрі журналістської солідарності, який став для них комфортним місцем для спілкування, згуртованості та підтримки.
Великодні гостинці від Івано-Франківського Центру журналістської солідарності та його партнерів також отримали Новою поштою колеги-медійники з підшефних Волинської, Рівненської, Чернігівської областей і журналісти з Краматорська, Харкова й Херсона, які після повномасштабного вторгнення тимчасово проживали на Івано-Франківщині, а згодом повернулися в рідні міста.
Богдана Засідко.
Івано-Франківський Центр журналістської солідарності .





Переглядів: 405