У Вінниці проходив чемпіонат України серед спортсменів 2006 року народження та молодших зі стрільби кульової

Суспільство
З 14 до 22 серпня у Вінниці проходив чемпіонат України серед спортсменів 2006 р.н. та молодших зі стрільби кульової. Команду Івано-Франківської області представляли вихованці Рогатинської СДЮШОР, Рогатинської ДЮСШ обласної ради та Івано-Франківської ШВСМ.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Рогатинську МТГ

Успішно виступила пістолетна команда дівчат (Софія Тичківська, Софія Дученко, Яна Костів), яка у вправі МП-5 (МК пістолет, 25 м) виборола бронзові нагороди.

Софія Дученко та Софія Тичківська боролися у фіналі за особисті нагороди, посіли відповідно четверте та сьоме місце в особистому заліку.
Підготували спортсменів тренери – Володимир Ворона та Мирослав Іванців.

Команда юнаків (Михайло Дутка, Михайло Третяк, Денис Ковалик) у стрільбі по рухомій мішені в командному заліку стали бронзовими призерами цього чемпіонату у двох вправах ГП-11а та ГП-12.
Підготували спортсменів тренери – Ярослав Коваль, Ігор Железняков та Іван Грушецький.

Команда дівчат (Аліна Борис, Яна Воробець, Ангеліна Воробець) також стали бронзовими призерами в командному заліку в стрільбі по рухомій мішені у двох вправах ГП-11а та ГП-12.
Підготував спортсменів тренер: Юрій Кізима.

Пістолетна команда юнаків (Олег Могила, Денис Пришляк, Роман Комарницький) у вправі МП-5 (МК пістолет, 25 м) посіла четверте місце.

У вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета, 25 м) Роман Комарницький та Дмитро Комарницький боролися за призове місце в особистому заліку. Посіли відповідно п’яте та шосте місця.

На жаль, у цій вправі командні призові місця не розігрувалися, оскільки з інших областей не було сформовано командної трійки.

Підготували спортсменів тренери – Володимир Ворона, Тарас Бичинський та Мирослав Іванців.

“Дирекція та тренерський колектив ВІТАЄ переможців та призерів змагань, бажає подальших успіхів у міжнародних стартах. Зауважимо, що 26 серпня – 4 вересня у м.Пльзень (Чехія )відбудеться чемпіонат Європи зі стрільби кульової. У цих змаганнях представлятиме нашу державу у складі збірної команди майстер спорту України міжнародного класу Денис Мартиненко”, – йдеться в дописі.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.