У калуській громаді впроваджується план дій сталого енергетичного розвитку та клімату
19 грудня представники Калуської громади долучилися до онлайн-презентації результатів дослідження та навчання у рамках проєкту «Гендерна складова у діяльності громад з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату».
Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду
Мета проєкту — посилити спроможність громад-підписантів європейської ініціативи «Угода мерів – Схід» до впровадження програм/проєктів зі сталої енергії та клімату з урахуванням гендерної складової.
Презентація результатів дослідження та навчання для підписантів Угоди мерів в Україні є останнім, третім компонентом, який заплановано реалізувати в рамках пілотного проєкту «Гендерна складова у діяльності громад з реалізації ПДСЕРК».
Дослідження були проведені в формі опитування мешканців Калуської громади щодо поінформованості із зазначеного питання, а також щодо Стратегії впровадження політики щодо клімату та енергії Європейського Союзу до 2030 року і Стратегії Європейського союзу з адаптації до змін клімату.
Також експертами проєкту надано рекомендації, які стосувалися особливостей впровадження політики енергетичного розвитку і гендерної політики у громаді, залучення широкого кола осіб до ефективної роботи у цих напрямках, ведення звітності, проведення опитувань, досліджень потреб громадян, інформаційно-просвітницьких заходів.
Тетяна Сеньків, заступниця начальника управління-начальниця відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста Калуської міської ради, поділилася інформацією про кроки та напрацювання, які зроблені у громаді з метою реалізації ПДСЕРК, а також подякувала національній експертці ЄС «Угода мерів – Схід» в Україні Оксані Кисіль та екпертці з гендерних питань Наталії Тарасенко за долучення до цього проєкту Калуської громади та дослідження, проведені в рамках проєкту.
Результати обов’язково врахують при розробці та впровадженні проєктів і програм пов’язаних з енергоефективністю, адаптацією до змін клімату, впровадження відновлювальних джерел енергії.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 156