У Калуській громаді працюють над залученням грантів на розвиток туризму
У час війни шукаємо інвесторів, залучаємо грантові можливості, стимулюємо розвиток малого і середнього бізнесу, спрямований на підтримку туристичного потенціалу громад Прикарпаття.
Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.
Про це йшлося у вчорашньому ефірі обласного телебачення «Галичина».
Як розповіла в ефірі заступниця начальника управління -начальниця відділу підприємництва і грантів управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Тетяна Сеньків, триває робота у кількох напрямках. Пріоритетний зараз – залучення грантів.
“На початку року ми подали до Українського культурного фонду грантову заявку на створення нового туристичного маршруту «Бандерівський шлях». Заявку, на жаль, відхилили, але ми консультуємося із експертами і заручилися підтримкою сусідньої Новицької громади, щоб вишукати можливість для реалізації цього проєкту, — зазначила Тетяна Сеньків. — Він передбачає три варіанти, як дізнатися про життя і діяльність Степана Бандери: віртуальний тур, для якого передбачено створити сайт, одноденний вело- чи автотур до музею Степана Бандери в Угринові, а також дводенний тур із ночівлею у Калуші. Передбачено відвідування криївки Черемоша, меморіального музею «Калуська в’язнця», музею і церкви у Старому Угринові, бункера Слободяна Артема, розташованого біля цього села”
Тетяна Сеньків наголосила, що громада шукає інвестора для переробки калуських розсолів. Працюють над збереженням потенціалу для розвитку індустріального туризму. Триває оцифрування історичних пам’яток громади.
Завжди перспективним є і гастрономічний туризм. До повномасштабного вторгнення Калуш провадив низку гастрофестивалів. Сьогодні ж місцевий підприємець налагоджує процес виробництва калуського фірмового торта. Тетяна Сеньків повідомила, що зараз затверджується вигляд пакування і реєструється відповідна торгова марка.
Переглядів: 341