У Калуші навчалися запобіганню гендерно зумовленого та домашнього насильства через гру

Суспільство
21 серпня управлінням соціального захисту населення Калуської міської ради організовано проведення настільної гри зі змін соціальних норм для запобігання домашньому насильству «Криголами», в якій взяли участь працівниці даного управління, інспекторка СОБ, представниця мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, освітянки, психологині та громадські активістки нашої громади.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду 


Настільна гра «Криголами» – це гра-тренажер з проєктного менеджменту з проблематики запобігання гендерно зумовленого та домашнього насильства, де учасники і учасниці не тільки дізнаються як змінювати соціальні норми, які сприяють укріпленню гендерної нерівності, а й за декілька годин спільної роботи створюють унікальний проєкт з використанням напрацювань UNFPA з тематики запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству.


«Я дізналася про цю гру ще минулого року і дуже хотіла, щоб у нашій громаді ми мали змогу провести декілька таких ігор з різною цільовою аудиторією. Для нашої громади -це додаткова можливість підняти тематику домашнього насильства та напрацьовувати заходи з його подолання. Я дуже радію, що ми співпрацюємо з експерткою з економічного наснаження жінок проєкту «ВОНА хаб», UNFPA, фасилітатркою гри «Криголами» Іриною Серняк і маємо можливість проводити такі заходи», – каже завідувачка сектору у справах сім’ї та гендерної політики відділу соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціально захисту населення, уповноважена особа з питань запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в Калуській громаді Аліна Бігун.

Це вже друга соціальна гра, яка проведена у серпні у нашій громаді. І заплановано ще одну, з радою ВПО.


Довідково: друк гри реалізовано UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за кошти Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги. Настільна гра розроблена в межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству, що здійснюється за фінансової підтримки урядів Великої Британії та Канади, а також у співпраці з ГО «Інноваційні соціальні рішення».

Думки, погляди та рекомендації, висвітлені у цій ініціативі, не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA або партнерів, які підтримують гру.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.



Переглядів: 242
banner