У Івано-Франківську завершився вже другий модуль освітньої програми — Школа лідерів “Реабілітація. Творці змін”

Суспільство

Минулого тижня Оксана Бойко взяла участь у другому етапі Школи лідерів “Реабілітація. Творці змін”


Пише Голос-Інфо з посиланням на Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради


За цими двома модулями стоять місяці підготовки, партнерства, копіткої роботи над програмою, аби вона сформувала в учасників системне бачення напрямів змін системи реабілітації в Україні.


Мета — обʼєднати потужну спільноту лідерів, які мали б мотивацію і вміння бути рушійною силою для вдосконалення системи реабілітації.


Перед нами стояло амбітне завдання — «прокачати» тих, хто вже й так творить неймовірні зміни на місцях, рухає систему в своїх медичних закладах та громадах.


Відгуки учасників:

 “Представники різних інституцій під пильним наглядом викладачів діляться власним досвідом, активно налагоджують зв’язки та працюють над підвищенням своїх можливостей. Разом із викладачами розбирають проблемні практичні кейси. Важливо, що така співпраця має на меті перетворитися у нові ідеї та реалізовані проєкти”

 Оксана Бойко, начальниця управління у справах УБД, сімей загиблих та внутрішньо переміщених осіб (Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради)


 “Програма — насичена та актуальна, ідеально підібрана для всіх учасників. Експерти вдало ділилися своїми знаннями та практичним досвідом, а взаємодія з учасниками була максимально конструктивною”

Юлія Шевчук, ерготерапевтка, викладачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії Національного університету фізичного виховання і спорту України


 “Унікальність школи “Реабілітація. Творці змін” у запрошенні практиків, лікарів ФРМ, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, представників сфери соціальних послуг, освітян та громадян для спілкування з керівниками закладів реалізації державної політики. Адже лише спілкуючись з фахівцями, виникає розуміння як впровадити найкращі практики в освітній процес. Проєкт — це нові люди, нові ідеї, нові можливості. Важливо почути і синтезувати думки всіх, хто може вплинути на розвиток якісної освіти”

Олександр Ковальчук, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри анатомії та патологічної фізіології, КНУ імені Тараса Шевченка


“Вдячні всім нашим спікерам, які зробили цю подію можливою!” – йдеться в повідомленні.

Програма реалізується в рамках проєкту “Реабілітація травм війни” БФ Пацієнти України у партнерстві з Kyiv-Mohyla Business School [kmbs] та за підтримки Всеукраїнське об’єднання фізичних терапевтів.


Проєкт «Реабілітація травм війни в Україні» реалізується за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні, European Union in Ukraine та Nova Ukraine.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


 



Переглядів: 319