Штраф 14 тисяч гривень: у Калуші за неправильне паркування до відповідальності притягнули 46 водіїв

Суспільство

Тільки за минулий тиждень інспектори з паркування склали 46 матеріалів про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності. А порушниками сплачено штрафів в сумі 14,5 тис. грн.


Про це Голос-Інфо дізнається від Андрія Найди


Відділ муніципальної інспекції Калуської міської ради вже більше року працює на території територіальної громади. І вже можна твердо сказати, що створення цього підрозділу як альтернативи колишній міській варті, яка забезпечувала здебільшого функції охорони комунальних приміщень, цілком виправдане. І, окрім того, що значно розширилися сфери діяльності (охорона громадського порядку, контроль за станом благоустрою та за дотриманням частини вимог Правил дорожнього руху), робота муніципальної інспекції ще й приносить додаткові надходження до бюджету через накладення на порушників штрафів.


Також за такий же період інспектори з благоустрою надали 7 приписів, зокрема щодо захаращення території будівельними відходами на вул. Грушевського, пошкодження стовбура дерева, а також самовільно встановлених тимчасових споруд – торгових палаток на ринку.


На сьогоднішній день велика увага працівниками муніципальної інспекції приділяється протидії стихійній торгівлі, яка, на жаль, стала звичним і невід’ємним атрибутом життя і в нашому місті. Ми ж прагнемо поліпшити ситуацію в цьому напрямку, керуючись законодавством і беручи приклад з європейських країн, де не зустрінеш вуличних продавців харчових продуктів на тротуарах чи в інших не облаштованих для цього місцях.


Купуючи продукти харчування на вулиці, покупець бере відповідальність на себе та повинен усвідомлювати всі ризики для здоров’я, оскільки у більшості випадків вулична торгівля в Україні є незаконна.


Єдине дозволене місце для торгівлі харчовими продуктами (крім магазинів) – це організований ринок, де створені відповідні умови та налагоджена робота лабораторії. 


Переглядів: 616