Прикарпаттяобеленерго розповіли як забезпечити комфортну температуру в приміщенні з мінімальним використання кондиціонера
Унаслідок спекотної погоди, що спостерігається цими днями в Україні, в енергосистемі виріс дефіцит електроенергії. Одна з основних причин – активне використання кондиціонерів як вдома, так і на роботі, через що також збільшилася тривалість вимкнень у доведених ГПВ.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Прикарпаттяобленерго
Для того, щоб допомогти енергетиці, зменшити кількість годин проведених без світла та заощадити кошти, фахівці АТ «Прикарпаттяобленерго» рекомендують утриматися від використання кондиціонерів або зменшити їхнє застосування до мінімального. Як це зробити – розповідають енергетики.
Перш за все, якщо ви ще не придбали кондиціонер, але націлені це зробити – віддайте перевагу інверторним кондиціонерам. Вони так само, як і звичайні, охолоджують приміщення до необхідної температури, але потім не вимикаються, а лише знижують свою потужність.
Таким чином компресор постійно підтримує бажану комфортну температуру за мінімальної роботи. Якщо ж у вас вже є кондиціонер, то радимо використовувати його в непікові години з 10:00 до 17:00.
Рекомендується використовувати функції “Еко” кондиціонера, а в нічний час переводити в режим “Sleep”, при якому знижується рівень шуму і витрати електрики. Вночі та вранці можна повністю відмовитися від застосування кондиціонера, замість цього відчинити вікна для провітрювання.
До слова, у час використання пристрою – навпаки прослідкуйте, щоб вікна і двері були зачиненими, і щоб зайве тепло не потрапляло в кімнату.
Охолодити приміщення можна і без кондиціонера. Для цього потрібно придбати жалюзі або спеціальну плівку для вікон, що відбиває світло і тепло. Ще один додатковий спосіб – частіше проводити вологе прибирання, що теж знизить температуру повітря. Необхідно також слідкувати за справністю приладу та проводити його регулярне обслуговування.
За допомогою цих кількох порад можна не лише внести свою частку в допомогу енергосистемі, а й значно зекономити на спожитих кіловатах.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 247