Прикарпатець хотів підзаробити в мережі та потрапив в пастку аферистів
Фінансові піраміди, донати та легкий заробіток у мережі – це ще один вид шахрайства, у який потрапляють довірливі громадяни.
Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.
В схожу шахрайську аферу потрапив мешканець Кутів, що у Косівському районі. Чоловік збагатив гаманець аферистів на понад 95 тисяч гривень.
Як стало відомо, потерпілий в мобільному додатку Telegram знайшов оголошення про можливість підробітку шляхом інвестування власних коштів та повернення їх з відсотками.
Заявникові надійшло повідомлення з невідомого акаунту. У повідомленні йшлося, що чоловіку запропоновано взяти участь в програмі для старих та нових крипто-інвесторів у приватній торговій платформі. А для того щоб почати торгівлю, потрібно внести певну суму коштів.
Потерпілий на рахунок незнайомців перерахував кілька платежів у розмірі понад 95 тисяч гривень. Опісля, аферисти заблокували його в мережі.
Важливо пам’ятати:
зазвичай зловмисники в мережі нав’язливо пропонують збільшити ваші заощадження в декілька разів, крім цього, шахраї можуть видавати себе за представника реальної інвестиційної компанії;
варто пам’ятати, що не існує гарантованих інвестицій або методу, який допоможе заробити велику суму грошей швидко і без зусиль;
у разі отримання подібної пропозиції слід знайти більше інформації про неї та компанію, з якою вона пов’язана;
якщо інвестиція та компанія виявляться реальними, ви повинні підтвердити особистість людини, яка пропонує вам угоду.
Аби запобігти шахрайству дотримуйтесь простих правил:
ніколи не натискайте на посилання в електронних листах, які пропонують вам ввести особисту інформацію, навіть якщо вам здається, що відправник – ваш банк.
переконайтеся, що веб-сторінка не містить граматичних помилок або незрозумілих слів. Це виключить вірогідність того, що сайт – фейковий, і його було створено тільки для крадіжки фінансових даних.
не здійснюйте ніякий фінансових операцій та не перераховуйте кошти на невідомі рахунки.
Переглядів: 488