Проведено нараду з відокремленими структурними підрозділами щодо епідситуаціїї щодо кору на Прикарпатті

Політика, Суспільство

За ініціативи генерального директора, головного державного санітарного лікаря Прикарпаття Руслана САВЧУКА проведено нараду з відокремленими структурними підрозділами щодо епідситуаціїї щодо кору на Прикарпатті.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб


В ході наради зі спеціалістами ВСП обговорено результати засідання оперативного штабу Центру громадського здоровʼя України щодо випадків захворювання на кір.


Фахівці Івано-франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб надали рекомендації щодо посилення профілактичних та протиепідемічних заходів щодо попередження росту захворюваності на кір в області.


За результатами наради Руслан САВЧУК доручив керівникам ВСП:
  • ініціювати засідання районних комісій ТЕБ та НС;
  • посилити комунікаційну роботу з освітянами та з медичними працівниками області;
  • провести аналіз щеплювального статусу захворілих на кір та контактних осіб;
  • підготувати та направити рекомендаційні листи на керівників закладів освіти щодо запровадження обмежувальних заходів в класах, де реєструються випадки кору.



Переглядів: 302