Про що краще не говорити під час співбесіди
Не про усе варто говорити під час співбесіди.
Інтерв’ю — це завжди серйозне випробування, навіть якщо ви вже не вперше шукаєте собі роботу. Дуже часто ми припускаємося помилок, які віддаляють нас від роботи нашої мрії, причому ми можемо навіть не зрозуміти, що саме сказали неправильно. Ми вирішили з’ясувати, які моменти варто врахувати під час наступної співбесіди, щоб після неї не міркувати про те, чому ж вам відмовили цього разу.
Усе життя пролетіло перед очима
Багато рекрутерів не дуже полюбляють питання: “Розкажіть про себе”, але лише тому, що деякі претенденти починають розповідати такі речі, які можна знати лише людям з найближчого оточення. Іноді історія життя починається ще з дитячого садка, але ж рекрутера цікавить зовсім не це. Важливо зрозуміти, що прохання розповісти про себе має на увазі вашу розповідь про професійні успіхи, у крайньому разі, можете згадати університетські успіхи, якщо ви фахівець-початківець або ж ви досягли чогось дуже важливого у студентські роки. Усе інше у розповіді про себе краще опустити, щоб не перевантажувати потенційного роботодавця зайвою інформацією.
Немає жодних проблем
Ще одна ситуація під час інтерв’ю, яка віддаляє вас від роботи мрії, — скарги на власне життя і спроби викликати провину у душі рекрутера. Не думайте, що рішення поставити рекрутера у незручне становище допоможе вам краще пройти співбесіду. Будь-яка компанія зацікавлена у запрошенні такого співробітника, який допоможе розвиватися компанії, а великі особисті проблеми можуть стати перепоною для вашої ефективної роботи. Не варто згадувати про це у перші пів години знайомства з рекрутером.
Немає питань
Ніколи… ніколи не вимовляйте цю фразу. Якщо ви не берете заключне слово під час співбесіди, то може здатися, що ви не надто зацікавлені у даній посаді. Спробуйте ще до початку інтерв’ю продумати питання, які можна поставити рекрутеру наприкінці зустрічі. Пам’ятайте, що ви повинні стати повноцінним учасником діалогу, а не людиною, з якої кліщами будуть витягувати відповіді на питання. Спробуйте дізнатися щось цікаве про компанію і ставте не надто банальні питання. Якщо вам вдасться вразити рекрутера, можете розраховувати на другу зустріч і наближення до посади мрії.
Переглядів: 301