Про нові перемоги спортсменів Прикарпаття

Суспільство

Літній чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліна завершився у Ворохті.

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.

Спортсмени Євген Марусяк і Жанна Глухова перемагали два дні поспіль, отримавши золоті медалі
А Віталій Калініченко виборов «срібло» чемпіонату , Василь Бухонко – «бронзу» .

Українська національна збірна з таеквон-до, до якої увійшли і прикарпатські спортсмени, стала золотим призером престижного міжнародного турніру “Eagles Cup”
Змагання відбулись в місті Монор, що в Угорщині.
Україну на цьому турнірі представили спортсмени з десяти клубів Всеукраїнського Союзу таеквон-до, зокрема й Івано-Франківщини: Івано-Франківська ДЮСШ №1 обласної ради, Богородчанська ДЮСШ та СК «Адамас».
Наші спортсмени здобули 67 медалей, серед яких золото 29,срібло 17, бронза 21.
За кількістю здобутих нагород, а це – золото 21,срібло 12, бронза 15, переможцями турніру серед спортивних клубів стали вихованці СК «Solovey Team» (ІФ ДЮСШ№1) під керівництвом заслужених тренерів України Олега та Катерини Солов’їв, тренерів Віталія Соловʼя, Вікторії Соколовської та Артура Кузьміна.

У індивідуальних змаганнях наші спортсмени продемонстрували такі результати:
Золото: Томенчук Дарія, Томенчук Андрій, Корсан Олег, Матвійчук Тимофій, Гудима Роман, Бойчук Марко, Гаєнко Артем, Караваєва Ангеліна, Кузьмін Артур;
Срібло: Ольга Григорчин, Денис Липовецький;
Бронза: Ольга Григорчин, Ангеліна Караваєва, Вікторія Олійник.

Для спортсменів національної збірної команди України цей турнір став черговим етапом підготовки до Кубку світу-2024, який відбудеться наприкінці жовтня в Аргентині.