Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що літаки F-16 уже в Україні

Суспільство
Глава держави зазначив, що зараз – новий етап у розвитку Повітряних сил ЗСУ. Україна багато зробила, щоб перейти на новий стандарт авіації.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Світлану Онищук Голову Івано-Франківської ОВА 


«Ми провели сотні зустрічей та перемовин, щоб зміцнити можливості нашої авіації, зміцнити можливості нашої ППО, наших Сил оборони. Ми часто чули у відповідь слово «неможливо», але все ж ми зробили можливим те, що було нашою амбіцією, нашою оборонною потребою, а тепер це – дійсно реальність…».

Президент також заявив, що слід працювати над тим, щоб країни-сусіди збивали російські ракети, які летять у їхньому напрямку.


Україна й Ірландія провели переговори, на яких підтвердили зобов’язання щодо поглиблення та зміцнення двосторонньої співпраці.


Черговий раунд переговорів провів заступник Глави Офісу Президента Ігор Жовква.


 «Ми цінуємо багатогранну підтримку України з боку Ірландії та нашу співпрацю на шляху України до членства в ЄС. Ірландія демонструє солідарність у нашій спільній боротьбі за захист спільних цінностей, справедливий мир і безпечну Європу», – наголосив Ігор Жовква.

Вже другий корвет для Військово-Морських сил України спустили на воду в Туреччині.


 «Ми як ніхто знаємо про важливість безпеки. І цей корвет буде запорукою безпеки всього нашого з вами регіону, спільного моря наших країн. Бо ми обороняємо не тільки себе, а сам принцип мирного співіснування для всіх. Тож цей корабель – іще один крок на цьому шляху», – зазначила Олена Зеленська, яка взяла участь у церемонії спуску на воду «Гетьмана Івана Виговського».

Завдяки судну такого класу вдасться захищати національні інтереси нашої держави не лише в Чорному та Азовському морях, а й, зокрема, у Середземному морі та Атлантичному океані.


 Україна та Греція фіналізують текст двосторонньої безпекової угоди. За дорученням Президента України проведено черговий раунд переговорів.


Сторони продовжили роботу над проєктом документа й узгодили графік подальших переговорів для фіналізації угоди, щоби лідери могли підписати її найближчим часом.


Наша держава вже уклала 25 двосторонніх безпекових угод на виконання Спільної декларації G7, ухваленої торік у Вільнюсі. Зараз Україна веде переговори ще з чотирма державами для підписання безпекового документа.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


 



Переглядів: 161
banner