Повернення ветеранів війни до роботи: Прикарпаттяобленерго ділилося власним досвідом
Протягом 8-9 листопада проходила важлива у сфері ментального здоров’я онлайн-дискусія «Лідери під час війни: вплив на психічне здоров’я бізнесу і країни». Це вже восьма організована подія, під час якої говорили про те, як бізнес має піклуватися про своїх демобілізованих працівників та допомагати їм адаптуватися до цивільного життя.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Прикарпаттяобленерго
Оскільки в АТ «Прикарпаттяобленерго» програма адаптації ветеранів війни діє з 2023-го року, то підприємство також взяло участь у заході та поділилося власним досвідом.
Яка підтримка від організації потрібна ветеранам та ветеранкам під час повернення до роботи? Як колеги, HR і керівники можуть у цьому допомогти?
Що є найбільш цінним у робочому середовищі після повернення до роботи?
Відповіді на ці запитання у відеоформаті дали енергетики, які вже повернулися з фронту. Окрім цього, представники компанії (голова профкому Ольга Тишко), МХП, SQUAD, а також Центру психічного здоров’я та реабілітації ветеранів «Лісова поляна» МОЗ України аналізували, які програми та активності вже реалізовані для підтримки ветеранів і ветеранок в організаціях та який відгук на ці ініціативи вже є від демобілізованих працівників.
До слова, сьогодні колектив «Прикарпаттяобленерго» налічує 45 працівників після служби у лавах Сил Оборони України. Підприємство організовує зустрічі для ветеранів, спільні поїздки, психологічні тренінги, навчання тощо – все, щоб працівники, які повернулися з фронту, могли легше адаптуватися до життя в тилу. Комплексна програма охоплює напрямки: «Фізичний стан», «Ментальне здоров’я», «Адаптивність».
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 247