Популярний хулахуп: у чому користь і шкода занять зі спортивними обручами
Є декілька нюансів.
Мрієте про струнку фігуру і тонку талію? У цих питаннях вам допоможе простий спортивний інвентар — обруч. Ми розповімо, які бувають обручі, а також про користь і шкоду занять із цим тренажером.
У народі також відома ще одна назва обруча — хулахуп, так він звучить англійською мовою.
Що ж, розглянемо різновиди цього спортивного інвентарю:
- Класичний. Він буває пластмасовим або зі сплаву алюмінію, такі обручі дуже легкі;
- Обважнений. Такий самий, як і класичний, тільки всередину насипається пісок, це збільшує його масу;
- Масажний. Цей хулахуп із пластику, на його поверхні розташовані металеві кінцівки різної форми, завдяки чому створюється масажний ефект.
- Складений обруч. Такий варіант зручно брати з собою в поїздки, на пляж або на дачу.
- Обручі з вбудованими датчиками. Такий “антицелюлітний круг” буде показувати лічильник калорій, у ньому є функція таймінгу.
На користь обруча можна виділити наступні факти
Доступний за ціною, простий у використанні і дозволяє швидко досягти результату. Але найголовніше — він позитивно впливає на стан здоров’я: стимулює роботу шлунково-кишкового тракту, робить делікатний масаж органів черевної порожнини, покращує роботу серця. А ось зменшити талію він вам не зможе. Так просто прибрати жир із живота і боків не вийде — для цього потрібне комплексне заняття спортом.
Тепер про мінуси хулахупа
Тільки на перший погляд здається, що, крутите собі та отримуєте ефект, але, на жаль, усе не так просто! По-перше, він не для всіх корисний. Категорично заборонено користуватися обручами вагітним, і людям із пошкодженим хребтом.
По-друге, якщо зловживаєте крутінням, то ви можете зіткнутися з такими проблемами як опущення матки і внутрішніх органів; травми ніг, і, особливо, щиколоток через падіння масивного спортивного інвентарю; сколіоз хребта і розхитування його відділів.
Якщо ви все-таки зважитеся на тренування з обручем, обов’язково врахуйте всі перераховані вище плюси і мінуси.
Переглядів: 382