Огляд пістолета Browning Challenger III .22 LR

Технології

Пістолет Browning Challenger III, як і його конкурент Ruger Mark II, стали першими пістолетами під набій .22 LR, орієнтованими на дозвілля, а не на полювання.

Browning Challenger III випускався з 1960-х по 1980-ті рр., і у порівнянні зі своїми попередниками, він вийшов набагато естетично привабливішим.

У нього заокруглений виступ «хвіст бобра», фігурні вирізи у затворі-кожусі, які допомагають зручніше взятися за нього пальцями, а ще є золотий спусковий гачок та фірмовий медальйон у накладці на руків’я.

Browning Challenger III .22 LRBrowning Challenger III .22 LR

Товстостінний ствол довжиною 5,5 дюймів отримав матчеві механічні прицільні пристосування. Мушка – ступінчаста, нерегульована, а от цілик – регульований, при чому закріплений він на стволі, що має покращувати влучність. Магазин – на 10 набоїв.

Рамка зроблена зі сплаву, що було новинкою у ті часи. Важить пістолет майже 1 кг, але його вага полегшує прицілювання на далекі відстані та переходи на іншу мішень. Спуск у пістолета важкий, але до нього легко звикаєш, тому він чудово підходить початківцям.

Browning Challenger III .22 LRBrowning Challenger III .22 LR

Як виявилося, пістолет дуже надійно працює з набоями з початковою швидкістю кулі 365 м/с. «Швидші» набої викликають проблеми з надійністю.

Загалом, Browning Challenger III – це чудовий пістолет як для плінкінгу, так і для спортивної стрільби та полювання.

Джерело



Переглядів: 409